ProHunting -  kvalita za dobrú cenu !

Obojok sledovací a výcvikový TT15X

- 10% VYPREDANÉ!
Výrobca: Garmin
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: vypredané
324.17 bez DPH
389.00 ks
Pôvodná cena 432.22, Zľava 10 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Sledovací a výcvikový obojok TT 15X má GPS a GLONASS prijímač s vysokou cistlivosťou, takže vášho psa môžete sledovať až do vzdialenosti 14,5 km (9 míľ). Je odolný a s vodotesnosťou 1 ATM je pripravený ísť s vaším psom kamkoľvek. Plus, s výdržou batérie až do 80 hodín a režimom spánku, ktorý môžete zapnúť na diaľku, sa môžete sústrediť na poľovačku a nemusíte premýšľať o ďalšom nabíjaní.

TT 15X má 18 stupňov elektrického impulzu, plus tón a vibráciu pre výcvik s použitím komatibilného sledovacieho a výcvikového zariadenia.

LED kontrolky aktivujete priamo cez váš kompatibilný ovládač a s viditeľnosťou až do 90m máte prehľad o polohe vášho psa aj v tme a počas noci.


tt15X

Obojok - TT 15X používa integrované GPS pre lokalizáciau svojej polohy (psa) v teréne a VHF technológia sa postará spojenie (prenos) s kompatibilným ovládačom. Používanie rádiového VHF zariadenia je v Európe všeobecne regulované predpismi. Obojok - TT 15X je schválený na používanie v niektorých krajinách EÚ, vrátane Slovenska. Priemyselná norma CE pod číslom CE0470(!) a CE0681(!). Používanie je povolené v niektorých krajinách Európy na konkrétnych frekvenciách. Podrobnosti k zmenám a podmienkam používania nájdete na uvedenom odkaze > > Astro Legal

 

Pes - Výcvikový režim - elektronický impulz kontinuálny Každý pes má určitý stav mysle, kedy nereaguje takmer na žiadny povel. Stáva sa to často na poľovačke alebo pri temperamentných plemenách psov, kedy je naozaj potrebné použiť aj hrubú silu, aby sa pes dostal z "amoku" a začal vnímať vaše povely. Práve na to je určený kontinuálny impulz - pes je vystavený elektronickému impulzu počas celej doby stlačenia tlačidla maximálne po dobu 8 sekúnd.
Pes - Výcvikový režim - elektronický impulz okamžitý Okamžitý krátky elektronický impulz má psa vyrušiť, upozorniť, potrestať v prípade neželanej činnosti. Je to pre psa nepríjemný, v žiadnom prípade však nie neznesiteľný, zážitok, ktorý si spojí s vykonávanou činnosťou a po krátkom čase zistí, že ak sa bude správať tak, ako mu prikážete, žiadny impulz nedostane a výcvik je úspešný.
Pes - Výcvikový režim - vibrácia Ak chcete svojho psa len upozorniť, aby prestal s nejakou činnosťou, je možné zvoliť výcvikový režim formou vibrácie. Psa vyruší a okamžite odpúta jeho pozornosť od neželanej činnosti.
Pes - Výcvikový režim - tón Zvukový podnet je tiež jednou z foriem, ako upozorniť psa na nevhodné správanie. Podobne ako vibračný režim, aj tón vyruší psa a tak odpúta jeho pozornosť od nevhodnej činnosti.
Vodotesnosť IPX7 Sledovanie a výcvik môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou.
Dobíjateľná batéria Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až 80 hodín (v závislosti od použitia).
GPS/VHF Každý obojok má vlastné kódovanie prenosu VHF. Vďaka tomu máte spoľahlivé informácie o polohe a pohybe vášho psa pri love, prechádzke či záchrannej akcii.

Obsah odávky:

- obojok TT 15X s nabíjateľným modulom s Li-ion batériou,

- zelený 2,54cm (1") široký remienok, odporúčaná minimálna veľkosť krku psa: 24cm priemer

- 47cm (18,5") štandardná anténa,

- 57cm (22,5") antérna s predĺženým dosahom,

- nabíjací kábel,

- A/C adaptér,

- nabíjací kábel do autozapaľovača,

- set vymeniteľných kontaktných snímačov s kľúčom,

- manuál.

 

Parametre:

Rozmery balenia, ŠxVxH:  24.1 cm x 19.8 cm x 8.1 cm
Rozmery zariadenia, ŠxVxH:  8.9 x 4.4 x 4.7 cm
Hmotnosť balenia:  765 g
Hmotnosť zariadenia:  284 g (s obojkom)
Akumulátor - typ:  nabíjateľná lithium - ion
Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim):  až do 80 hodín (v závislosti od nastavenia)
Odolnosť voči vode:  Áno (1 ATM)
Teplotný rozsah (- + °C):  od - 15°C do + 70 °C
Plávanie na hladine:  Nie
GPS prijímač:  GPS + GLONASS
product_web:  0
Prepojenie:  USB